UUS JA JULGEM VÄLIMUS

Uus, julge välimusega Lexus ES murrab seniseid arusaamu luksussedaanidest. Voolujooneline kupeelik siluett peidab endas ruumikat salongi, pakkudes tagaistmel reisijatele oma klassi suurimat jalaruumi. Lisaks on ES varustatud kütusesäästliku iselaadiva hübriidajami ja uue põlvkonna ohutustehnoloogiaga Lexus Safety System+, mis suudab intuitiivselt tuvastada jalakäijaid ja jalgrattureid ning abistab juhti sõiduraja jälgimisel ka halva teemärgistuse korral. ES-i adaptiivne kaugtulede süsteem tagab pimedas maksimaalse valgustatuse, lülitades õigel hetkel välja vaid need valguskiired, mis vastusõitjaid pimestavad.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Uus julge välimus

  Tänu oma kaunile kerele on ES-il elegantne külgvaade ja madal gravitatsioonikese. Hoolimata kupeelaadsest profiilist pakub auto ka tagaistmel olijatele piisavalt jala- ning pearuumi.

  Loe disainist lähemalt

 • Ülim täpsus

  Meie Takumi käsitöömeistrid jälgivad iga detaili – alates istmetele tehtud õmblustest kuni Jaapani Hadori mõõgast inspireeritud võluva alumiiniumist siseviimistluseni välja.

  Loe Takumi meistritest rohkem

 • Uuenduslik tehnoloogia

  Esiklaasi näidik laseb juhil keskenduda ainult sõitmisele. Sõidurežiimi valiku lüliti on paigutatud mugavalt näidikuteploki kõrvale, seega on seda lihtne käsitseda ka sõidu ajal. Edasi arendatud Human Machine Interface funktsioon kombineerib endas esteetilise disaini koos lihtsa funktsioonide juhtimise, omavahel ühendatud ekraanide ning personaliseerimisvõimalustega.

  Loe uuenduslikust tehnoloogiast lähemalt

 • 5 tärni turvalisus

  Lexus ES-iga sõites on hea teada, et selle turvalisus on Euro NCAPi poolt hinnatud viie tärni vääriliseks. Kõik mudelid on varustatud moodsaima Lexus Safety System + ohutussüsteemiga, mis aitab teiste seas ennetada kolme enim levinumat õnnetuse tüüpi: tagaosa kokkupõrked, ohtlikud reavahetused ja jalakäijatega seotud õnnetused.

  Loe täiustatud turvalisusest lähemalt

 • F SPORT disain

  Avasta F SPORTi lisad, mille hulgas on kaks uut värvi, isekohanduva jäikusega vedrustus, esi- ja tagaosas asuvad keretugevdajad, tagumine spoiler, 19-tollised veljed, tume ristlõike muster ning alumiiniumist täiendused, sealhulgas pedaalidel.

  Loe lähemalt F SPORT stiilist

TUTVU VÄRVIVALIKUGA

Komplekteeri ES vastavalt enda soovide järgi, katseta värvilahendustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

ES 300h Luxury / Must

PROOVI ES-I

AVASTA ES

Ülal kujutatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA