2019 lexus es hybrid hero

UUS ES

UUS JA JULGEM VÄLIMUS

Uus ES ületab Sinu ootused nii disainile, luksuslikkusele, sõiduomadustele kui ka tehnoloogiale.

UUS JA JULGEM VÄLIMUS

Julgelt provokatiivne ja põneva välimusega ES murrab senist ettekujutust sedaanidest. Seda võimaldas uus lähenemine disainile, mille käigus sai sõidukit muuta madalamaks, laiemaks ja voolujoonelisemaks. Kupeelik siluett kombineerituna ruumika ja viimistletud sedaaniga teeb uuest ES-ist eriti elegantse ja mugava sedaani.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Radikaalselt muutunud disain

  ES-i raamistik võimaldas luua elegantse külgprofiili, laiema kere ja tagada madalama raskuskeskme. Hoolimata oma kupeelikust välimusest on sedaanis piisavalt ruumi kaasreisijate jaoks.

 • Juhikeskne kokpit

  Esiklaasinäidik (HUD) võimaldab juhil keskenduda täielikult sõitmisele. Sõidurežiimi valimise lüliti on alati mugavalt käepärast, mistõttu saab seda hõlpsalt kasutada ilma sõiduasendit muutmata.

 • Uus kokpit

  Läbimõeldud disain koos täiustatud HMI (Human Machine Interface) funktsionaalsusega võimaldab personaalset lähenemist vastavalt sõidukijuhi eelistustele.

 • Täiuslikkuseni viimistletud disain

  Meie Takumi meistrite pilgu all saab iga detail perfektselt viimistletud, nii istmete õmblused kui ka salongi alumiiniumdetailid, mis on inspireeritud Hadori stiilis poleeritud Jaapani mõõga ilust.

 • Ülim ohutus

  ES on varustatud uusima Lexus Safety System + tehnoloogiaga, mis sisaldab jalakäija tuvastust öösel, jalgratta tuvastust, sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja kahefaasilist automaatsete kaugtulede süsteemi.

 • Kohanduv kiirusehoidik

  Liiklusmärkide tuvastamise süsteem ja kohanduv kiirusehoidik aitavad juhil alati säilitada turvalise vahemaa eesoleva sõiduki suhtes. Kui teel pole enam ees ühtegi sõidukit, kiirendab ES automaatselt eelnevalt seadistatud kiiruseni.

 • Tutvustame mudelit ES F SPORT

  Tutvu sportmudeli võimalustega – kaks värvivalikut, standardvarustusse kuuluv AVS-süsteem, 19-tollised rehvid, musta ristviirutusega muster ja alumiiniumist lisad, sh pedaalid.

Next steps

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA