TUTVU UUE ES 300h-ga

Uue ES 300h kupeelik siluett viitab esindussedaanile, mis lausa kutsub sõitma. Pilku püüab nii uudne iluvõre, silmatorkavad esituled kui ka eristuvad rattad. Juba disainist on näha, et tegemist on sõidukiga, mis väljendab juhi enesekindlust. Seejuures on sõiduk varustatud viimasepeal tehnoloogiaga, et saaksid end tunda veelgi kindlamalt.

TUNNETA JÕUDLUST

ELEKTRIMOOTOR

Võimaldab 88 kW (120 DIN hj) võimsust ja 202 Nm kohest pöördemomenti.

BENSIINIMOOTOR

2,5-liitrine bensiinimootor pakub 131 kW (178 DIN hj) sujuvat võimsust ja maksimaalset pöördemomenti 221 Nm.

HÜBRIIDI JÕULISUS

Kiirenda nullist sajani 8,9 sekundiga, tippkiiruseni 180km/h. Sõida ligi 50% ajast heitevabas EV-režiimis.

    self charging power and refinement image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

ISELAADIVA HÜBRIIDI JÕUD JA EELISED

Häälesta end täielikult sõitmise lainele ja võid koguni unustada, et Sinu käsutuses on auto, mis on ökonoomsem ja keskkonnasõbralikum kui enamik selle klassi sedaane. Laadides end sõitmise, aeglustamise ja pidurdamise ajal, pakub see tunnustatud neljanda põlvkonna iselaadiv hübriid järsku kiirendust just siis, kui Sa seda vajad. Seejuures ei pea muretsema pistikusse ühendamise või läbitava vahemaa pikkuse pärast. Naudi meeldivalt vaikset sõitu EV-režiimis kui ka kiirteel, mis on eriti sujuv tänu auto aerodünaamika ja sõiduki kaalu peenhäälestusele ning täiustatud tagavedrustusele.

    anticipating your needs image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

SINU VAJADUSTE JAOKS

Uus ES 300h sisaldab rohkem tehnoloogiat kui varasema põlvkonna mudelid. Suur osa sellest põhineb omotenashi külalislahkuse filosoofial, mis lähtub teise inimese vajaduste ennetamisest juba enne nende tekkimist. Seda võib näha kliimaseadmetes, mis juhivad salongi õhku pisikesi nanoosakesi, aidates puhastada õhku viirustest ja bakteritest, vähendades lõhnu ning niisutades sõidukis olijate juukseid ja nahka. Mugavust lisab digitaalne küljepeegel, mis loob laia vaatevälja ja selge nähtavuse isegi öösel või vihmas.

    better connected image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

PAREM ÜHENDUVUS

Naudi mugavust ja meelerahu, sest Lexus Linki abil saad jälgida oma sõitu ja hallata sõidukiga seonduvaid teenuseid. Linnas navigeerimisel saab rakendus näiteks aidata jõuda sihtkohta pärast parkimist. Apple CarPlay® ja Android Auto® abil saad kuvada nutitelefoni rakendusi 12,3-tollisele puutetundlikule ekraanile, mis on mugavamaks kasutamiseks nihutatud ettepoole.

    in safe hands image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

OLED HOITUD

Uue Lexus ES 300h turvasüsteem Lexus Safety System + sisaldab mitmeid läbimurdelisi funktsioone. Näiteks ristmike pöördeabi, mis tuvastab ristmikul pöörates vastutulevad sõidukid ja jalakäijad, või hädaolukorra roolimisabi, mis aitab roolimisel, kui jalakäija on samal sõidurajal või selle lähedal. Samuti on uuel ES 300h mudelil võimekus vähendada automaatselt kiirust kurvides, kui selleks peaks vajadust olema. Bladescan® adaptiivne kaugtulede süsteem aitab ka tuvastada liiklejad ja liiklusmärgid selgemalt ja kaugemalt, pimestamata samal ajal vastutulevaid autosid.

    interior harmony image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

HARMOONILINE SISEMUS

Istu uue ES 300h rooli ja koge tõelist harmoonilisust. Uued peened iluliistud iseloomustavad salongi käsitsi viimistletud välimust ning igal pool võib märgata Lexuse Takumi käsitööliste tähelepanu detailidele ja käsitööle. Kõik sulandub omavahel harmooniliselt kokku, et tekiks ülimalt lõõgastav keskkond, mis meenutab luksusliku elutoa rahulikkust ja mugavust.

    passenger enjoyment image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

KAASREISIJA MUGAVUSED

Ka kaasreisijad saavad osa uue ES 300h mugavustest. Peaaegu meetrist tagaistmete jalaruumi saab reguleerida vastavalt soovile ja soojendada keskmisel käetoel asuvalt paneelilt. Seejuures loob Lexus Climate Concierge ideaalselt kliima, mis sobib igale autos viibivale inimesele. Lisaks on võimalik kuulata maailmatasemel 17-kõlariga Mark Levinsoni® Premium Surround Sound helisüsteemi, mis rikastab suurepäraselt erakordselt vaikset salongi.

    easy financing solutions image

UUS ES 300h ISELAADIV HÜBRIID

LIHTSAD FINANTSEERIMISVÕIMALUSED

Alates finantseerimisest kuni kindlustuse, hoolduse ja isegi rehvideni – paindlik Lexus Easy finantseerimislahendus muudab Lexuse omamise ja hooldamise lihtsamaks kui kunagi varem. Mitte ainult meie autod ei muuda Lexust ainulaadseks, vaid ka omotenashi filosoofia, millest lähtuvalt panustame sellesse, et võiksid Lexuse omanikuna tunda ennast erilisena.