concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

CT 200h

SÕITKE MAAILMA ESIMESE LUKSUSKLASSI TÄISHÜBRIID-KOMPAKTAUTOGA, MIS ON SAADAVAL KA DÜNAAMILISE F SPORTI MUDELINA.


DIN hj 136
CO2 kombineeritud, g/km 82
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 3,6
Kiirendus 0-100 km/h 10,3
Maksimumkiirus, km/h 180

ALATES 27 990 €

SUNDIMATU LUKSUS

SÕITKE MAAILMA ESIMESE LUKSUSKLASSI TÄISHÜBRIID-KOMPAKTAUTOGA, MIS ON SAADAVAL KA DÜNAAMILISE F SPORTI MUDELINA.

Eriilmelise esiosa ja sportliku tagaosa kujundusega mudeli CT 200h omamine on puhas rõõm. Selle luksuslik salong pakub ainulaadset Lexuse külalislahkust kaunilt tepitud nahkistmete ja kvaliteetsete materjalidega. Ent CT 200h ei paku lihtsalt sõidunaudingut, vaid on varustatud ka tipptasemel tehnoloogiaga nagu Remote Touch, 13 kõlariga Mark Levinson®-i helisüsteem ja Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem. Dünaamilisema ilme tagamiseks on pilkupüüdval mudelil CT 200h F SPORT nahkistmed värvitoonis Dark Rose, tundlikum vedrustus ja 17-tollised F SPORTi valuveljed.

CT 200h-ga sõitmisel kogete konkurentsitult parimat Lexuse luksust täishübriidtehnoloogiaga varustatud kompaktses autos. Samuti naudite sujuvat kulgemist, mida iseloomustavad eriti väiksed CO2 heitkogused – vaid 82 g/km. Elektrisõidurežiimis (EV) saate sõita peaaegu hääletult, kütust kulutamata ja saastevabalt. Salong pakub tipptasemel heli, multimeediateenuseid ja auhinnatud kvaliteeti, mille üle teostavad järelevalvet meie oma takumi’d ehk käsitöömeistrid. Avastage mugavuse ja viimistletuse uus tase hämmastavas CT 200h-s.

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE MUDELIT CT 200h PAREMINI TUNDMA

Sõitmine CT 200h-ga - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

LÕÕGASTUGE SUJUVAS JA RAFINEERITUD KOMPAKTAUTOS NING HÄÄLESTAGE AUTO SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPU ABIL OMA MEELEOLULE VASTAVAKS.

Uue CT 200h-ga sõites kogete tõelist ühtekuuluvustunnet autos, mis on täiuslikult tasakaalustatud ja millega sõitmine kulgeb sujuvalt. See on täpne ja juhitav, eriti kurve läbides, tänu jäigale kerele, mille ehitamisel on kasutatud murrangulist liimimistehnoloogiat, kergetele alumiiniumosadele ja elektrilisele roolivõimendile. Topeltõõtshark-tagavedrustus tagab suurepärase teelpüsivuse ja mugava sõidu. Sõidurežiimi valikunupu abil – mis paikneb mugavalt keskkonsoolil – saate valida kolme režiimi vahel: ECO maksimaalse säästlikkuse, NORMAL igapäevase sõidumugavuse ja SPORT dünaamilise tundlikkuse tagamiseks. Või vajutage nuppu EV, et nautida uue CT 200h-ga sõitmist elektrisõiduki režiimis.

Lisateavet Lexuse hübriidajami kohta saate meie hübriiditeemaliselt lehelt..

CT 200h sisemus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

LUKSUSLIKE NAHKISTMETEGA UUS CT 200h PAKUB ERAKORDSET MUGAVUST KÕIGILE SÕITJATELE.

Meie auhinnatud Kyushu tehases toodetud uus CT 200h annab sellise luksusklassi kompaktauto tootmiskvaliteedile uue tähenduse. Kaunilt viimistletud esiistmed tagavad suurepärase külgtoe kurvide võtmisel ja kauakestva lõõgastuse pikematel sõitudel. Kõik, mida puudutate, annab märku auto kvaliteedist, alustades nahkkattega roolist kuni pehme nahani, mida on kõrvutatud peenelt viimistletud metalldetailidega. CT muljetavaldav vaikus on saavutatud osaliselt tänu põhjalikule heliisolatsioonile, millest suurem osa on bioressursipõhine. Mugavuse tagamiseks pakub elektrooniline kliimaseade võimalust temperatuuri täpselt reguleerida ning salongiõhku filtreeritakse sellest õietolmu ja tolmu eemaldamiseks.

Lugege lisa Lexuse meisterliku viimistluse kohta siit.

CT 200h ohutus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Sõiduki stabiilsuskontrolli, veojõukontrolli ja piduriabiga varustatud uus CT 200h on loodud ohte vältima. Lisavarustusse kuuluv kokkupõrke-eelne ohutussüsteem kasutab eesoleva ohu kindlakstegemiseks millimeeterlaineradarit ja võib vajaduse korral isegi pidureid rakendada. Ent ebatõenäolise kokkupõrke korral kaitseb teid uskumatult tugev salongiraam, kus on ulatuslikult kasutatud ülitugevat terast. Veel parema ohutuse tagamiseks kuuluvad CT 200h standardvarustusse lülisambavigastusi vähendavad esiistmed ja kaheksa turvapatja.

Armatuurlaud ja konsool

ARMATUURLAUD JA KONSOOL

Eesmine keskkonsool on ergonoomilise kujundusega, et juht saaks intuitiivselt kasutada käigukangi ja sõidurežiimi valikunuppu. Heli- ja kliimasüsteeme saab juhtida mõlemalt esiistmelt.

SPORTROOL

Tänu LFAst inspireeritud kolmekodaralisele nahkviimistlusega roolile, millel on ergonoomilised sõrmetoed, on CT väga täpselt juhitav. Ilma käsi roolilt tõstmata saate juhtida helisüsteemi, telefoni, häälkäsklusi, universaalnäidikut ja kohanduvat püsikiirusehoidjat, kui see kuulub lisavarustusse.

DÜNAAMILISED NÄIDIKUD

Selged valged pimestamisvastase Optitroni tehnoloogiaga näidikud on hõlpsasti loetavad ning taustavalgus muutub sinisest punaseks, kui valite SPORT-režiimi. Universaalnäidiku saab täiendada 4,2-tolliseks TFT-värviekraaniks. Peale sõiduki andmete kuvab see ka multimeediumsisu. Näiteks muusikapalade pealkirju, navigeerimisjuhiseid või juhul, kui olete ühendanud oma nutitelefoni, helistaja nime, pildi ja telefoninumbri.

Lexuse hübriidajam

LEXUSE HÜBRIIDAJAM

Aastal 2004 sai Lexusest esimene luksusautode tootja, kes võttis kasutusele hübriidtehnoloogia. Sestsaadik on müüdud üle 500 000 Lexuse hübriidmudeli. Meie uusim mudel CT 200h pakub hämmastavalt sujuvat kulgemist ja väikseid CO2-heitkoguseid – vaid 82 g/km. See on saanud võimalikuks tänu kombineeritud ülitõhusa 1,8-liitrise bensiinimootori, võimsa elektrimootori, kompaktse aku, sujuva hübriidülekande ja juhtseadme kooskõlastamisele.

KÄIVITAMINE, PAIGALTVÕTT

Paigalt võttes saavutab CT 200h elektrimootoriga kiiruse kuni 45 km/h. Elektriga varustab teda hübriidaku. Sel hetkel liigub sõiduk peaaegu hääletult, ei kuluta bensiini ja ei tekita mingit heidet.

TÄIEL VÕIMSUSEL KIIRENDAMINE

Jõuliselt kiirendades toetab 82 DIN hj elektrimootor silmapilkselt 1,8-liitrist bensiinimootorit. Selle tagajärjel suureneb järsult pöördemoment jõulise lineaarse kiirenduse tagamiseks just siis, kui vaja.

TAVALISED SÕIDUOLUD

Kiirustel üle 45 km/h sekkub täiustatud bensiinimootor, peaaegu hääletult, kuid seda toetab siiski vajaduse korral elektrimootor. Oma topeltjõuallikate peaaegu täiusliku jaotuse abil pakub CT 200h erakordset sõidumugavust – koos väiksema heite ja kütusekuluga.

AEGLUSTAMINE, PEATUMINE, PIDURDAMINE

Aeglustamisel või peatumisel lülitub bensiinimootor välja, vähendades heitkogused nullini. Pidurdage või võtke oma jalg gaasipedaalilt ning regeneratiivne pidurdamine rakendab kineetilise energia, mis teistes autodes läheb kaotsi. See muundab selle hübriidakus talletatavaks elektrienergiaks, mis on üks põhjuseid, miks ei ole Lexuse hübriidajamit vaja kunagi laadida.

Vaadake Lexuse hübriidajamit CT 200h-s

Sõitjate ja jalakäijate kaitse

SÕITJATE JA JALAKÄIJATE KAITSE

Suurema turvalisuse tagamiseks on mudelil CT 200h väga tugev salongiraam. Auto põhitalad on spetsiaalselt tugevdatud ja kõigis strateegiliselt olulistes kohtades on kasutatud ülitugevat terast. Kägardustsoonid ees ja taga summutavad kokkupõrkeenergia, sama funktsiooni täidab ka kokkupõrke korral kokku vajuv roolisammas.

KAHEKSA TURVAPATJA

CT 200h on varustatud kaheksa turvapadja ja eesmiste turvavööde eelpingutitega. Kokkupõrke korral aktiveerivad löögiandurid vastavalt eesmised kaheastmelised juhi ja kõrvalistuja turvapadjad ning külgturvapadjad. Lisaks aitavad eesistujate vigastusi vähendada põlveturvapadjad ning turvakardinad katavad täies ulatuses küljeaknad.

KAHEKAMBRILINE KÕRVALISTUJA TURVAPADI

Kokkupõrkekatsetest ilmneb, et kõrvalistuja liigub enne kontakti eesmise turvapadjaga juhist rohkem. Selleks, et turvapadi kokkupõrke korral kõrvalistuja ohutult kinni püüaks, on autosse paigaldatud uuenduslik kahekambriline turvapadi.

LÜLISAMBAVIGASTUSI VÄHENDAVAD ISTMED

Esiistmete ja peatugede konstruktsioon piirab tagant otsasõidu korral kaela paindumist, vähendades seeläbi lülisambavigastuste ohtu. Tugevdatud külgraamid suruvad rindkere istme seljatoe vastu ning ettepoole asetatud peatoed toetavad pead veelgi tõhusamalt.

JALAKÄIJATE TURVALISUS

CT 200h mootorikatte optimaalne kuju summutab jalakäijale otsasõidu korral löögienergiat tõhusamalt. Lisaks on klaasipuhastite piirkond kujundatud nii, et õnnetuse korral oleksid jalakäijate vigastused väikseimad.

Juhtseade Remote Touch

JUHTSEADE REMOTE TOUCH

Meie auhinnatud puutetundlik kaugjuhtimistehnoloogia Remote Touch pakub revolutsioonilist viisi auto mitme esmaklassilise süsteemiga suhtlemiseks. Süsteem on paigaldatud loomulikul ja mugaval viisil kahe esiistme vahele – keskkonsoolile ning see töötab kui arvutihiir, mis võimaldab kasutada värvilisel universaalnäidikul kuvatud funktsioone. See tähendab, et silmade pööramine teelt kõrvale ja tähelepanu hajumine on viidud miinimumini, lastes juhil keskenduda ees laiuvale teele.

Juhtseadme Remote Touch abil saate juhtida auto meelelahutussüsteemi, kliimaseadet ja isegi tipptasemel satelliitnavigatsioonifunktsiooni. Teil on täielik kontroll kursori üle, ilma et oleks vaja suvandeid läbi klõpsata, ning selle sisemine haptiline tehnoloogia tõmbab kursorit ekraanil liikudes õrnalt ikoonide poole, muutes süsteemi kasutamise veelgi hõlpsamaks. Seda tunnetuslikku suunamisjõudu saab oma eelistuste järgi ka kohandada. Lihtne, intuitiivne ja väga hõlpsasti kasutatav.

CT 200h seitsmetolline värviline universaalnäidik paikneb armatuurlaua keskel juhi vaateväljas. Koos Remote Touchi „hiire” intuitiivse paigutusega juhib see juhi tähelepanu CT 200h moodsate süsteemide juhtimisel vähem kõrvale.

Dünaamiline juhtimine

DÜNAAMILINE JUHTIMINE

VEOJÕUKONTROLL (VTC)

Veojõukontroll suurendab CT 200h rataste kontakti teepinnaga, eriti paigalt võttes või kiirendades ebatasasel või libedal teel. Niipea, kui tuvastatakse rataste kohapeal ringi käimine, rakendab veojõukontroll korrigeerivaid meetmeid, säilitades seeläbi veojõu.

SÕIDUKI STABIILSUSKONTROLL (VSC)

Sõiduki stabiilsuskontroll aitab vältida kontrolli kaotamist sõiduki üle, seda eriti järskudes kurvides või külglibisemise korral. Pidurite valikulise rakendamise ja/või võimsuse vähendamisega paraneb stabiilsus ja väheneb sõiduki kiirus.

ELEKTROONILINE PIDURDUSJÕU JAOTUS / PIDURIABISÜSTEEM

Elektrooniline pidurdusjõu jaotus toimib koos ABSiga, et tagada igale rattale teeoludele vastava optimaalse pidurdusjõu rakendumine. Piduriabisüsteem käivitub äkkpidurdamisel ja suurendab vajaduse korral automaatselt pidurdusjõudu.

NÕLVALTSTARDIABI

Nõlvaltstardiabi hoiab piduritele rakendatavat survet, takistades CT 200h-d tagasi veeremast, kui auto peab kallakult liikuma hakkama. Peale juhi väsimuse vähendamise vähendab nõlvaltstardiabi ka rataste kohapeal ringi käimist libedatel tõusudel.

Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem (PCS)

KOKKUPÕRKE-EELNE OHUTUSSÜSTEEM (PCS)

Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem kasutab eesoleva kokkupõrkeohu väljaarvutamiseks millimeeterlaineradarit ja pardaarvutit. Suure ohu korral annab süsteem juhile kuuldava ja nähtava signaaliga märku ning suurendab piduritele rakendatavat survet. Kui kokkupõrge on vältimatu, rakendab kokkupõrke-eelne süsteem pidurid ja pingutab eesmisi turvavöösid.

Mark Levinson®-i helisüsteem

MARK LEVINSON®-I HELISÜSTEEM

Uuel CT 200h-l on hämmastav 13 kõlariga helisüsteem Mark Levinson® Premium Surround. Ainult Lexuse autodele paigaldatavat Mark Levinsoni helisüsteemi peetakse oma võimsa helitehnoloogia tõttu helimaailmas number üheks. Selle tellimisel valmistatud süsteemi iga kõlar on loodud täpselt salongi akustiliste omaduste järgi. Süsteem edastab 7.1 kanaliga digitaalset ruumilist heli ja pakub tõelist kodukinoelamust muusika nautimiseks ning auto paigal seistes DVD-de vaatamiseks või videote mängimiseks videomängija juhtme abil.

Mark Levinson on üks maailma ihaldatumaid kõrgklassi helitehnika tootjaid. Aastal 1972 loodud firma on omandanud praeguseks kuulsusrikka maine, sest tema helisüsteemidel on suurepärane võime taasesitada kõiki muusika nüansse midagi lisamata ja midagi varju jätmata. Mark Levinson ehitas helipuldi, mida kasutati 1969. aastal Woodstockis, ja sellest ajast on teda peetud kõrgklassi audiotööstuse loojaks.

Kuigi ettevõtte poole on pöördunud mitmed luksusautode tootjad, oleme ainukesed, kes kasutavad Mark Levinsoni ülikvaliteetset helitehnikat. Lexuse autod on teaduslikult konstrueeritud nii, et need pakuksid ülirafineeritud ja vaikset sõiduelamust, tänu millele on autos ideaalne akustiline keskkond, milles kogeda kontserdisaali tasemel elamust. Iga Lexuse mudeli varustusse kuuluv Mark Levinsoni helisüsteem on täpselt optimeeritud ja häälestatud ning kõlaritele on valitud sobivaimad asukohad. Tänu sellele pakub salong ainulaadset akustikat.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Uue CT 200h neli eri sõidurežiimi pakuvad nelja omapärast sõiduelamust, mida saab valida sõiduolude või isegi oma meeleolu järgi – alates rahulikust lõõgastavast kuni dünaamilise ja sportlikuni. Elektrisõidurežiimis (EV) kasutab CT ainult elektrimootorit, ei tekita CO2- ega NOx-heitkoguseid, ei kuluta bensiini ja on peaaegu müratu. Kui valite režiimi Eco, reguleeritakse mootori väljundvõimsust ja käiguvahetust ning kliimaseadet ja istmesoojendusi arukal moel, et tagada optimaalne kütusesäästlikkus. Tavarežiim (Normal) sobib suurepäraselt igapäevasõidu jaoks.

Kui valite režiimi Sport, häälestatakse gaasipedaal ümber väledama kiirenduse võimaldamiseks ning auto erinevad rooli-, veojõu- ja stabiilsuskontrollisüsteemid juhitavuse suurendamiseks. Ka armatuurlaua valgustus muutub rahustavast sinisest sportlikuks punaseks ning ökomeeter muutub mootori pöördeid näitavaks tahhomeetriks.

Kohanduv püsikiirusehoidja

KOHANDUV PÜSIKIIRUSEHOIDJA

Kohanduv püsikiirusehoidja (ACC) hoiab kokkupõrke-eelse ohutussüsteemi radari abil määratud vahemaad CT 200h ja eesoleva sõiduki vahel, isegi kui selle sõiduki kiirus vaheldub. Kui tee on jälle vaba, taastab kohanduv püsikiirusehoidja automaatselt algselt seadistatud sõidukiiruse.

Salongi mugavus

SALONGI MUGAVUS

Uuel CT 200h-l on rikkaliku viimistluse ja Lexusele omase rabava kvaliteediga ruumikas salong. Juhikoht on sportlik ja juhikeskne, esiistmed tagavad suurepärase mugavuse ja külgtoe.

Uues CT 200h-s kohtab kvaliteeti kõikjal: täiuslikult viimistletud nahk, kauni puiduimitatsiooniga dekoorliistud, mis pärinevad säästvatest istandustest, laitmatu värvikiht, mis särab eredamalt ja kauem kui ühelgi teisel kompaktautol (seda pihustatakse koos samasuguse isetaastuva värviga, mida kasutatakse meie LSi esindussedaani puhul). Tootmisega tegelevad väga kogenud meeskonnad, järelevalvet tootmise üle teostavad takumi’d ehk käsitöömeistrid, kes kontrollivad, et iga CT vastab meie auhinnatud nõuetele. Valminud sõidukite puhul kontrollitakse nende sujuvat ja hääletut töötamist, enne kui tehakse 30 km pikkune lõplik proovisõit.

Vaadake, kuidas konstrueeritakse CT 200h-d

Kere/aerodünaamika

KERE / AERODÜNAAMIKA

Mudelit CT 200h katsetati ja täiustati maailma moodsaimal sõidusimulaatoril – ning seejärel võidusõidurajal. Uusimal mudelil on murrangulised liimimistehnoloogiad suurendanud kere jäikust. Tänu sellele ning kergete materjalide ulatuslikule kasutusele on valminud auto, mis pakub suurt sõidunaudingut ja premeerib juhipoolset panust äärmiselt täpse juhitavusega.

Mudelil CT 200h on suurepärane aerodünaamika tänu madalamale kapotile, pikale katusejoonele ja tagaspoilerile, -difuusorile ja ‑tiivakestele. Pilk selle läbimurdelise kompaktmudeli põhja alla paljastab veelgi enam: seal paistavad aerodünaamilised mootori- ja kütusepaagi katted ja surfilauda meenutavad ribid, mis kõik suurendavad sõiduki stabiilsust. Selline tähelepanu detailidele ei paranda üksnes dünaamilisi sõiduomadusi ja juhitavust, vaid vähendab ka kütusekulu ja tuulemüra.

L-Finesse

L-FINESSE

Meie disainerid kohandasid CT 200h puhul dünaamiliselt meie L-finesse’i (L = leading edge ehk tipptehnoloogilist) loomekeelt. Tähelepanu keskpunktis on jõuline, lai ja madal iluvõre, mille külgedel paiknevad juveelidega sarnanevad LED-esituled ja -päevasõidutuled. Parema juhitavuse ja väiksema tuulemüra tagamiseks on CT 200h-l pikk voolujooneline kuju ja haiuimekujuline antenn. Paremat stabiilsust tagavate aerodünaamiliste omaduste hulka kuuluvad surfilauda meenutavad ribid auto all ning tagatuledes ja uksepiilarites olevad tiivakesed.

Soovi korral saate valida juurde lisavarustust, näiteks kaubavõrgud, pagasimati, koera kaitsevõre ja pakiruumi põrandakatte. Samuti saab CT 200h-le paigaldada jalgrattahoidja, katuseraami, katuseboksi ja luksusliku suusahoidja. Lisateavet saate lisavarustust käsitlevast jaotisest.

Topeltõõtshark-tagavedrustus

TOPELTÕÕTSHARK-TAGAVEDRUSTUS

Spetsiaalselt CT 200h tarvis loodud pikihoobadega topeltõõtshark-tagavedrustus hoiab auto kindlalt teel, muudab selle kurvides erksaks ja sirgel teel erakordselt stabiilseks. Ehkki seda on keerukam valmistada kui küünalvedrustust, jätab vedrustuse kompaktne konstruktsioon pakiruumi palju rohkem avarust. Lisaks on esi- ja tagaratastele saadaval ka efektiivsed erilahendusega amortisaatorid. Need summutavad väiksemagi vibratsiooni, suurendavad sõidumugavust ja tekitavad täpsema juhitavuse tunde.

Istmekatete ja dekoorliistude valik

ISTMEKATETE JA DEKOORLIISTUDE VALIK

CT 200h meisterlikult valmistatud salongi saab oma maitse järgi kohandada. Moodsat ja vastupidavat tekstiili pakutakse viies värvitoonis, millest kolm on CT puhul läbinud värskenduskuuri. Tekstiil kuulub varustustasemete Eco ja Comfort standardvarustusse ning sellele lisanduvad dekoorliistud värvitoonis Storm Black.

Mudeli F SPORT puhul kuuluvad standardvarustusse eksklusiivsed tekstiilist/Tahara katted – kolmes värvitoonis – ja hõbedased metallist dekoorliistud. Või täiustage F SPORTi nahkkatetega, valides värvitooni Galaxy Black ja meie värvitooni Dark Rose vahel, võimalik on lisada ka süsinikkiust dekoorliistude komplekt.

Elegantsed nahast istmed kuuluvad varustustaseme Executive standardvarustusse ning loovad koos värvitoonis Techno Black dekoorliistudega rafineeritud ilme. Nahkkatted on saadaval kolmes klassikalises värvitoonis ja neid saab tellida ka varustustaseme Comfort kõrgema klassi paketi raames.

Kui eelistate kauneid puiduimitatsiooniga dekoorliiste, saate valida traditsioonilise saarepaha, käsitsi valmistatud shimamoku või loodusliku troopilise bambuse vahel. Kogu meie puit pärineb säästvatest istandustest.

Tipptasemel multimeedia

TIPPTASEMEL MULTIMEEDIA

Uue CT 200h varustuses on ka suur hulk uusimat multimeediatehnoloogiat, näiteks navigatsioonisüsteem Lexus Premium koos selliste internetipõhiste teenustega nagu Google Street View® ja kõige keskkonnasäästlikuma teekonna arvutamine.

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Uuel CT 200h-l on uusim Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem, millel on stiilne seitsmetolline ekraan, mida juhitakse juhtseadme Remote Touch või häälkäskluste abil. Erksa 3D-graafika ja paljude kaardikuvavõimalustega süsteem võib pärast parkimist luua isegi QR-koodi teie nutitelefoniga skannimiseks. See aitab teil jõuda lõppsihtkohta jalgsi. Samuti pakub multimeediasüsteem selliseid teenuseid nagu internetiotsing, Google Street View®, Panoramio® või loeb isegi ette sissetulevaid tekstsõnumeid. Suurema mugavuse huvides saate marsruudi oma mobiilseadmest isegi CT 200h navigatsioonisüsteemi edasi saata.

LEXUSE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

CT 200h võib olla varustatud Lexuse navigatsioonisüsteemiga. Sel juhul toimib see keskel paikneva Lexuse meedialiidese kaudu. See on kiire, mugav ja pakub mitmeid kaardikuvavõimalusi.

LEXUSE MEEDIALIIDES

Uut CT 200h-d saab tellida Lexuse meedialiidesega, millel on seitsmetolline pöörleva kettaga juhitav ekraan. Saate reguleerida helisüsteemi, kliimaseadeid või vaadata energiamonitori selle liidese vahendusel. Ühilduvad nutitelefonid saab peegelduse abil ühendada, nii saate vaadata ja juhtida oma telefoni teatud elemente.

PARKIMISABI MONITOR

Pange sisse tagurpidikäik ja auto tagantvaade kuvatakse Lexuse meedialiidesel. Täiustatud Lexuse esmaklassilise navigatsioonisüsteemi abil kuvatakse parkimist abistavad juhised ka ekraanile.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

ct 200h takumi

CT 200h TOOTMISE JÄRELEVALVET TEOSTAVAD TAKUMI’D EHK KÄSITÖÖMEISTRID, KES KONTROLLIVAD IGA AUTOT KA MEIE QUIET DOME’I ÜKSUSES.

CT Sport

ct sports edition hero

NAUTIGE UUT JULGET JA KOMPAKTSET STIILI MAAILMA SOOSITUIMA HÜBRIIDTEHNOLOOGIAGA

Meie auhinnatud Kyushu tehases toodetud CT 200h annab luksusklassi kompaktauto tootmiskvaliteedile uue tähenduse. Ergonoomilised soojendusega esiistmed (saadaval eksklusiivsete tekstiilist/Tahara katetega) võimaldavad suurepärast külgtuge kurvide läbimisel ja täiuslikku asendit pikematel sõitudel. Salongis on kõik, mida puudutate, konkurentsitult parima Lexuse kvaliteediga – alates nahkkattega roolist kuni pehme pinnaga salongidetailideni välja.

Mugavuse suurendamiseks pakub elektrooniline kliimaseade võimalust temperatuuri täpselt reguleerida ning isetumenevad peeglid tagavad pingevaba sõidu. LED-esitulede ja eksklusiivsete valuvelgedega CT 200h Sport on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, nt Lexuse navigatsioonisüsteemi ja sõidurežiimi valikunupuga.

CT200h SportEdition Features 001

17-TOLLISED VALUVELJED

Tumeda/läikiva viimistluse ja dünaamilise välimusega valuvelgedel, mis kuuluvad ainult mudeli CT 200h Sporti varustusse, on viis pilkuköitvat topeltkodarat. Madala profiiliga rehvid tagavad silmapaistva juhitavuse.

ct sports edition 002

MUSTAD STIILIELEMENDID

Eripärased stiilielemendid uste alumistes servades, keskmisel uksepiilaril ja eesmisel iluvõrel, nagu ka eripärane must katus, muudavad CT 200h Sporti välimuse veelgi pilkupüüdvamaks.

ct200 accessories 003

KIIRUSHOIDIK

Valige sobiv sõidukiirus ja CT 200h Sport hoiab seda ilma juhipoolse lisasekkumiseta. Pidurdamisel või kiirendamisel lülitub kiirushoidik välja, kuid selle saab ühe nupuvajutusega uuesti aktiveerida.

ct sports edition 004

LED-ESITULED

Lisavarustusse kuuluvad LED-lähituled tarbivad vähem energiat, kestavad kauem ja reageerivad kiiremini kui tavaliselt lambid. Need on varustatud kõrgsurvepesurite, kõrguse automaatse reguleerimise funktsiooni ja eesmiste LED-udutuledega.

ct sports edition 005

LEXUSE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

CT 200h Sporti varustusse saab lisada Lexuse navigatsioonisüsteemi, mis toimib keskele paigutatud Lexuse meedialiidese kaudu. See on kiire, mugav ja pakub mitmeid kaardikuvavõimalusi.

ct sports edition 006

KALLUTATAV JA AVATAV KATUSELUUK

CT 200h Sporti salongi saab muuta valgus- ja õhuküllasemaks elektriliselt kallutatava ja avatava katuseluugiga. Toonitud tagaklaas ja tagumised küljeaknad kaitsevad sõitjaid kõrvaliste pilkude eest.

CT 200h F SPORT

ct 200h fsport

RABAV KUJUNDUS

CT 200h F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

BUSINESS EDITION

2017 CT 200h Business Edition

SEE LINNAS TÖÖTAVATELE INIMESTELE IDEAALNE PIIRATUD VÄLJAANDE MUDEL ÜHENDAB LEXUSE RAFINEERITUSE HÜBRIIDI JÕUDLUSEGA.

Sõiduk on varustatud eksklusiivsete valuvelgede, uusima navigatsiooni- ja helisüsteemi, ergonoomiliste soojendusega istmete ning esmaklassilise kulumiskindla Tahara polstriga, mis võimaldab lõõgastuda isegi kõige pikematel sõitudel. Elektrirežiimis töötab mootor heitgaasivabalt ja peaaegu helitult ning te saate nautida sujuvat sõitu. Lisaks on sõiduki käituskulud madalad tänu väiksele CO2 heitkogusele, mis on vaid 88 g/km.

Kui ühendate oma nutitelefoni, saate kuulata muusikat Panasonic®-u helisüsteemist, mille kõlarite diafragmad on kaetud bambussöe põhjal valmistatud polümeerikihiga, mis parandab helikvaliteeti ja lihtsustab taaskasutatavust. 7 tolline ekraan võimaldab teil kasutada Lexuse navigatsioonisüsteemi ja vaadata auto tehnilisi andmeid.

CT200h BusinessEdition Features TaharaUpholstery

ESMAKLASSILINE TAHARA POLSTER

Eksklusiivselt mudeli CT 200h Business Edition juurde kuulub kulumiskindel ja keskkonnahoidlik Tahara polster, mille tootmiseks kulub vähem energiat kui tavapärasel nahaparkimisel.

CT200h BusinessEdition Features ParkingAssist

PARKIMISABI
MONITOR

Sõiduki keskel asetsev navigatsioonisüsteemi ekraan lihtsustab parkimiskohtades manööverdamist, kuvades tagurpidikäigu sisselülitamisel pildi auto taga toimuvast.

CT200h BusinessEdition Features 16AlloyWheels

17-TOLLISED
VALUVELJED

Dünaamilise välimusega valuvelgedel on viis topeltkodarat ja tumendatud viimistlus. Madala profiiliga rehvid tagavad suurepärase juhitavuse.

CT200h BusinessEdition Features LEDHeadlights

LED-ESITULED

Business Editioni lisavarustusse kuuluvad LED-esituled tarbivad vähem energiat, kestavad kauem ja reageerivad kiiremini kui tavalised lambid.

2017 CT 200h BusinessEdition Features CruiseControl

KIIRUSHOIDIK

Valige lihtsalt sobiv sõidukiirus ja Business Edition hoiab seda edaspidi ise, ilma et peaksite midagi tegema.

CT200h BusinessEdition Features Navigation

LEXUSE
NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Business Editioni varustusse võib lisada Lexuse navigatsioonisüsteemi, mida saab kasutada keskele paigutatud meediumiekraani kaudu.

LISAVARUSTUS

TUTVUGE KASULIKU LISAVARUSTUSEGA, MIDA SAATE OMA LEXUSELE LISADA

LISAVARUSTUS
Kõik
Välimus
Salong

VASTED PUUDUVAD

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

ct 200h driving simulator

OLEME LOONUD MAAILMA KÕIGE KÕRGETASEMELISEMA SÕIDUSIMULAATORI, MIS EI SOBI MITTE AINULT AUTODE, VAID KA JUHTIDE PROOVILEPANEKUKS.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT