TUTVU CT-GA

Viieukseline kompaktauto, mis ei tundu kompaktautona – CT 200h on üks läbi aegade puhtamaid hübriide. Selle sujuvaid sõiduomadusi ja väikest CO2 heitkogust täiendavad tipptehnoloogia ja auhindadega pärjatud viimistletus. Tutvu lisavarustuse muljetavaldava loeteluga ja komplekteeri oma täpsetele nõudmistele vastav CT 200h.


 

 
  2017 lexus ct key features opt 02
 • Täishübriidtehnoloogia

  Oma kahe jõuallika peaaegu täiusliku jaotuse abil pakub CT 200h erakordset sõidumugavust – koos väiksema heitkoguse ja kütusekuluga.

 • Väike CO2 heitkogus

  Hämmastavalt sujuv kulgemine ja väike CO2 heitkogus – vaid 82 g/km. Kiirusel kuni 45 km/h on CT 200h heitkogus null.

 • F SPORTi valik

  CT on saadaval ka dünaamilise F SPORTi mudelina, millel on luksuslikud nahkistmed värvitoonis Dark Rose, tundlikum vedrustus ja 17-tollised F SPORTi valuveljed.

 • Pilkupüüdev välimus

  Pikk voolujooneline kuju julgema, laiema ja madalama iluvõrega, mille külgedel paiknevad juveelidega sarnanevad eripärased LED-esituled ja -päevatuled.

 • Laitmatu viimistlus

  Täiuslikult viimistletud nahk, kauni puiduimitatsiooniga ehised ja värvikiht, mida on õrnalt käsitsi märglihvitud takumi meistri valvsa pilgu all.

 • Kompaktne paindlikkus

  Kui tagaistmed on üleval, on piisavalt ruumi kahe suure kohvri jaoks. Juhul kui vajad rohkem ruumi ja paindlikkust, saab istmed alla klappida suhtega 60 : 40 või tervikuna, et tekiks tohutu pakiruumi maht – 985 liitrit.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta CT kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

CT 200h F SPORT S / Red

PROOVI CT-D

CT 200h on võrreldamatu tõeliselt luksusliku kompaktautona, mille jõuallikas on maailma kõige uuenduslikum hübriidtehnoloogia; viieukselises luukpäras on saavutatud ülim tasakaal kvaliteedi, käsitsi loodud mugavuse ja tipptasemel kütusesäästlikkuse vahel.

PROOVI CT-D

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS