NX-i DISAINIFILOSOOFIA

Uus Lexus NX tähistab sõidukite väljanägemise uut arenguetappi, kuid jääb seejuures truuks põhifilosoofiale, kus esikohal on esmaklassiline disain ja tehnoloogia. Originaalse NX-i üldmulje jääb alles, kuid disaini on täiustatud küpsema väljanägemise suunas. Auto meeliköitva välimuse taga peitub funktsionaalsus, mis tagab Lexusele iseloomuliku sõidustiili: mugava ja stabiilse roolimise ning suurepärase kiirendus- ja pidurdusvõime.

 • NX-i DISAINIFILOSOOFIA

  JULGE LÄHENEMINE

  Uus Lexus NX ei jäta kedagi külmaks. Tihedam ja kompaktsem iluvõre rõhutab auto dünaamilisust ning sihvakad U-kujulised komponendid on vormitud veelgi intrigeerivama iluvõre jaoks. Peene käsitööna valminud L-kujulised päevasõidutuled koos Bi-Beam LED-seadmega annavad julge ja samas lihtsa välimuse. Sõiduki eripära rõhutab ka 3-projektoriliste ja neljakordsete LED-esilaternate must ümbris.

 • NX-i DISAINIFILOSOOFIA

  SILMAPAISTVAD OMADUSED

  Üheosalise kombineeritud tagatule disain pole mitte ainult pilkupüüdev, vaid ka aerodünaamiliselt tõhus. Tule sisse integreeritud "uimed" vähendavad õhurõhu muutusi ja aitavad muuta sõitmist stabiilsemaks. Tagaosa viimistlus ja põrkeraua sügavus toovad esile sportliku välimuse.

 • NX-i DISAINIFILOSOOFIA

  JULGE DISAIN

  Kontrastsed elemendid rõhutavad sõiduki eriilmelisust. Oskuslikult vormitud ja piklik sportauto-sarnane kapott tagab, et sportlikust uuest Lexus NX-ist kumab tema eelkäija iseloomu. Selles silmatorkava välimusega sõidukis tunned end enesekindlalt nii pargituna kui ka sõiduteel.

 • NX-i DISAINIFILOSOOFIA

  ÜHENDUSES TEEGA

  Laienenud rattakoopad mahutavad suuremaid rehve, mille läbimõõduks on kuni 20 tolli. Kroomitud must peegelviimistlus ja suure jõudlusega 10 kodaraga disain loovad linnaliku ja väljapeetud välimuse.

TUNNE ROHKEM IGAL HETKEL

REGISTREERU UUE NX-I UUDISKIRJA SAAJAKS