How All Electric Works Hero Image

TÄISELEKTRILINE

KUIDAS TÄISELEKTRILINE AUTO TÖÖTAB

Avasta Lexuse elektriautode uus maailm, kus Sind ootab vaevatu laadimine ja rahumeelne sõit.

PUHKA JA LAE

Lae oma autot kodus või peatu mõnes avalikus laadimisjaamas. Loe siit, kuidas oma Lexust laadida ja kui kaua kulub aku täis laadimiseks.

 •     Rapid Charging Card Image
  KIIRE DC-LAADIJA
  51 minutit
  Eeldatav DC laadimisaeg 5–80% DC*
       AC Charging at Home Card Image
  AC-LAADIMINE KODUS
  8 tundi 2 minutit
  Eeldatav laadimisaeg 0 - 100% aku AC*
 • KIIRLAADIMINE

  Laadimisjaamade kiiresti arenev võrgustik võimaldab murevabalt sõita, kuhu iganes minek. Laadimiskiirus sõltub suuresti seadme võimsusest. 50 kW võimsusega seadet saab laadida 30 minutiga kuni 80%. Kiirlaadimispunktid (7–22kW) suudavad mõnda mudelit täielikult laadida 3–4 tunniga.

  •     1 Find a Spot to Charge Hero Image

   LAADIMISTÜÜBID

   LEIA KOHT, KUS LAADIDA

   Võid igal reisil tunda ennast kindlalt, sest kiirete laadimisjaamade võrk katab kogu Euroopat. Veelgi parem - Sinu auto leiab laadimisjaama ise üles ja annab märku, millal on valmis edasi liikuma.

  • NAVIGEERIMINE

   See on lihtne. Sisesta oma lõpp-peatus puutetundlikule ekraanile ja reisiplaneerija leiab tee lähima laadimisjaamani.

   LAADIMINE

   Saabu jaama ja naudi kohvi – sõiduk on peagi teeleminekuks valmis.

   MINEKUKS VALMIS

   Sinu Lexuse äpp annab teada, kui võid autoga sõitmist jätkata. Ole valmis järgmiseks etapiks.

  •     2 Rapid Charging Technology Hero Image

   LAADIMISTÜÜBID

   KIIRLAADIMISE TEHNOLOOGIA

   Hetkel on Euroopas ligikaudu 100 000 laadimispunkti - viie aasta jooksul suureneb see arv 2 miljonini. Mõned avalikud laadimispunktid pakuvad tasuta laadimisvõimalust, kuid enamik kuulub siiski erinevatele võrgupakkujatele ning nende kasutamiseks on vajalik krediitkaart või mobiilirakendus.

  KODUS LAADIMINE

  Koju paigaldatav Lexus Wallbox laeb Sinu auto täielikult täis veidi rohkem kui 8 tunniga. Lexus Linki kasutades leiad nutikaid lisafunktsioone, näiteks maksimumlaadimise säte, mis võimaldab kodust allamäge sõites tekkivat energiat tõhusalt ära kasutada.

  •     1 Installing a Home Charger Hero Image

   LAADIMISTÜÜBID

   KODULAADIJA PAIGALDAMINE

   Koduse laadija paigaldamiseks on soovitatav palgata professionaalne tehnik. Lexus leiab Sulle soovi korral töö teostamiseks usaldusväärse partneri.

  • KIIREM LAADIMINE

   Rohkem energiat tähendab, et auto aku saab kiiremini täis.

   HOIA KULUDELT KOKKU

   Mõni riik pakub kuni 75% soodustust laadija maksumusest.

   VÄIKSEMAD TARIIFID

   Paljud elektritarnijad pakuvad öösel odavamaid tariife, mis võib Sinu elektriarvet oluliselt vähendada.

ENESEKINDLUSEGA JÕUAD KAUGEMALE

Lexuse elektriautodega võid minna kaugemale, kui arvata oskad. Astu rooli ja sõida ühest linnast teise, teades kindlalt, et jõuad oma sihtkohta ja kaugemalegi veel.

AKU VIIB SIND KAUGELE

Meie täiselektriautod pakuvad muljetavaldavat sõiduulatust, kuid mõne lihtsa sõidunõuande abil saad veelgi rohkem raha säästa ja oma teekonda pikendada.

 •     Parallax Image 1 Drive intelligently

  KUIDAS TÄISELEKTRILISED AUTOD TÖÖTAVAD

  SÕIDA TARGALT

  Sõiduvahemiku suurendamiseks jälgib auto jõudlust ja sõidukäitumist. Selle suurendamiseks saad ise sõidurežiime muuta. Elektriautod vajavad väga vähe hooldust. Sellised lihtsad asjad nagu rehvide korrektne täitmine ja õhufiltrite vahetamine võivad aku tööulatust ühe laadimise kohta mitu kilomeetrit suurendada.

      Parallax Image 2 Keep the car cool

  KUIDAS ELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD

  HOIA JAHEDAS

  Pidevalt kuumades tingimustes parkimine võib auto akut kiiremini kulutada. Maksimaalse sõiduulatuse saavutamiseks kasuta kliimaseadet säästlikult.

      Parallax Image 3 Accelerate gently

  KUIDAS TÄISELEKTRILINE AUTO TÖÖTAB

  ÄRA OLE ÄKILINE

  Järsk kiirendus võib vähendada sõiduulatust ja kulutada rohkem akut, seevastu sujuv kiirendus suurendab elektriauto tõhusust.

 •     Full Width Image

INNOVATIIVNE AKUTEHNOLOOGIA

    Parallax Image 1 Lifetime Security

KUIDAS ELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD

ELUAEGNE TURVALISUS

Sinu Lexust toitev aku kestab üldiselt terve sõiduki eluea. Uuringud näitavad, et paljude elektriautode akumaht on pärast 193 000 km läbimist umbes 75%. Teised näitavad veelgi paremat pikaealisust: 5-protsendine kaotus pärast 80 000 km läbimist ja veel 5% pärast 241 000 km läbimist. Kuna keskmine elektriauto juht läbib aastas ainult umbes 15 000 km, ei vaja enamik sõidukitest kunagi uut akut.

    Parallax Image 2 Fully Covered

KUIDAS ELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD

AKUDE HOOLDUS

Pika eluea jaoks on meie akudel võimsad jahutus- ja küttesüsteemid ning vastupidavad kummitihendid kaitsevad neid igasuguse vee ja tolmu eest. Kui käid regulaarselt hoolduses, pakub Lexus 10 aasta või 1 miljoni kilomeetri täitumise korral Sinu EV akule laiendatud hooldusskeemi kõigi põhiaku defektide ja alla 70%-lise mahutavusega aku halvenemise korral.

    Parallax Image 3 No Need to Worry

KUIDAS ELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD

ÄRA MURETSE

Sa oled kindlates kätes - Lexus on tänaseks tarninud üle 1,5 miljoni ülimalt ohutu elektrihübriidi ja uus Lexus ES 300h iselaadiv hübriid nimetati NCAP’i oma klassi parimaks elektrihübriidiks ja pereautoks.

    Parallax Image 4 Recycling Made Simple

KUIDAS ELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD

LIHTNE AKUDE ÜMBERTÖÖTLUS

Kui UX 300e aku eluiga saab läbi, siis saab selle tagasivõtu-süsteemi kaudu ohutult ümbertöötlemisse saata. 90% akudest jõuab meie edasimüüjate kaudu meile tagasi, kuid meie eesmärk oleks saavutada 100%-line tagastus.