concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

„DESIGNING MOTION”

„SAMMUDE” JAOKS FIGUURIDE VALMISTAMINE OLI USKUMATU RÄNNAK.

„Sammudes” kasutatud figuuride disainimine algas visanditest ja savimudelitest, et leida sobiv põhikuju ja proportsioon. Geomeetrilised kujutised ja skeletid muudeti seejärel kolmemõõtmelisteks ja animeerituteks. See andis ülevaate põhiliigutustest ning näitlejad said vajalikke juhtnööre. Kui lõplik disain selgeks sai, muutus põhiküsimuseks figuuride kaal. Kuidas teha nii, et viis näitlejat saaksid figuure eheda inimliku graatsilisuse ja sujuvusega liigutada? Alles siis ärkasid figuurid tõeliselt ellu.

Kaalu- ja juhtimisprobleemide lahendamise järel ehitati süsinikkiust skeletid, mis kaeti 3D-printeritega prinditud üliõhukese, kuid ülitugeva kihiga. Viimaks läbisid figuurid põhjaliku käsiviimistluse: iga viimane kui ruutsentimeeter poleeriti korralikult särama. Tänu nutikale disainiprotsessile ja moodsate tehnoloogiate uuenduslikule kasutamisele näevad meie figuurid rabavad välja ning on piisavalt kerged, et nukunäitlejad saaksid neid liigutada.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT