concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

TAGASI ARTIKLITE JUURDE

„PERFORMING MOTION”

FIGUURIDE ELLUÄRATAMINE NÕUDIS TUGEVUSE JA TEHNIKA TASAKAALU.

„Sammudes” esinenud ligi 3,5-meetriste figuuride skelett oli valmistatud süsikkiust ning kujud olid kaetud 3D-printeritega prinditud kestaga. Figuurid olid nii kerged, et viis uskumatult andekat nukunäitlejat suutsid neid juhtida. Kõigil figuuridesse elu puhunud kunstnikel oli oma isiklik etteaste, kuid samal ajal moodustasid nad rühmana täiuslikult sujuva harmoonilise terviku. Figuuri põhiraskus ja hoog langes keskmise nukunäitleja õlule.

Tagapool kontrollis teine näitleja figuuri keret ning pani eemalt pead juhtiva kolmanda näitlejaga täiuslikku koostööd tehes figuuri kummardama. Ülejäänud kaks näitlejat juhtisid käsivarsi ja mehaanilisi käelabasid. Lõputud proovid, täpne koreograafia, puhas füüsiline jõud ja iga nukunäitleja tohutu anne äratasid figuurid ellu ja andsid neile hinge.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT