ELU NAGU RX REAALAJAS

ASTU ELLU NAGU RX

LIITU PRODUKTSIOONIMEESKONNAGA JA TÖÖTA KOOS JUDE LAW’GA MEIE HÄMMASTAVAS 360-KRAADISE VAATEGA FILMIS

Meie interaktiivses 360-kraadise vaatega filmis kontrollid ainulaadse ja kaasahaarava etenduse tegevust sina. Jude Law’ juhendamisel saad liituda meie osatäitjatega ja kogeda A-kategooria filmistaari elu – Lexus RXi linnamaasturi enda võrratust luksusest rääkimata.

Kuidas vaadata ja kaasa lüüa

  • MOBIILIS: Apple’i ja Androidiga seadmetes vaata ja löö kaasa YouTube’i rakenduse kaudu, seejuures veendu, et tegemist on uusima versiooniga. Tegevuses kaasalöömiseks liiguta lihtsalt telefoni 360 kraadi. Samuti võid kasutada vaatamiseks Google Cardboardi virtuaalse reaalsuse peakomplekti ja Samsung Gear VRi komplekte (saadaval ainult Androidile).
  • LAUAARVUTIS: toimib ka lauaarvuti brauseriga, kaamera liigutamiseks tuleb lihtsalt toksata ja lohistada.

VAATA 360-KRAADISE VAATEGA FILMI

ELU NAGU RX LONDONIS

JUDE LAW ÜLLATAB KÜLALISI „ELU NAGU RX” EKSKLUSIIVSEL ÕHTUL.

Vaata, kuidas me kasutasime kaasahaaravat teatrikunsti, et muuta „Elu nagu RX” reaalsuseks vaid üheks õhtuks.

Uue Lexus RXi turuletoomise tähistamiseks korraldasime Londonis Mondriani hotellis erilise sündmuse, millest võtsid osa parimad teatrikujundajad ja artistid, et tutvustada külalistele elu nagu RX – luksuse ja põnevuse maailma.

Külalised seisid silmitsi uute sündmusekäikude ja ootamatute olukordadega, kus neil tuli improviseerida oma uues rollis rahvusvahelise filmistaarina, enne kui auhindadega pärjatud lava- ja filmilegend Jude Law üllatas neid viimases punase vaiba vaatuses – sobilik lõpp ainulaadselt kaasahaaravale teatrielamusele.

Kas suudaksid panna end Jude Law rolli ja elada elu nagu RX?

ELU NAGU RX

PEAOSAS JUDE LAW JA UUS LEXUS RX

Meil on hea meel teatada, et alustasime ainulaadset loomingulist koostööd Hollywoodi näitleja ja produtsendi Jude Law’ga uue RXi kampaanias „Elu nagu RX”.

Jude Law jagab meiega sarnast kirge sõitmise vastu, sellega kaasnevat eemalepääsemise tunnet ning veendumust, et õige auto võimaldab saada osa erakordsetest kogemustest. Uus RX on selle veendumuse kehastus.

Selle uus julge väliskujundus loob võimsa esmamulje, samal ajal kui salongidetailidest (nt lasertöötlusega puidust iluliistudest) õhkub elegantsi ja laitmatut viimistlust. Uue RXiga sõitmisel võite kindel olla, et olete saabumishetkest kuni lahkumishetkeni tähelepanu keskpunktis.

KAS OLETE VALMIS KOGEMA ELU RX-IGA?

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT