concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

bg hero

UHIUUS
LEXUS LC

LC 500h MAAILMA ESMAESITLUS

UUE PÕLVKONNA HÜBRIIDSÜSTEEM

V8 mootoriga LC 500 maailma esmaesitluse järel on meil heameel 2016. aasta Genfi autonäitusel esitleda uhiuut LC 500h-d, millel on ainulaadne mitmeastmeline hübriidsüsteem – uue põlvkonna hübriidajam.

LC 500 ja LC 500h esindavad Lexuse uut ajastut: lipulaevaks oleva luksuskupee loomiseks töötasid autoinsenerid ja väliskujunduse loojad käsikäes, tegemata seejuures mingeid järeleandmisi. LC puhul on auhindu võitnud hämmastavast ideeautost saanud käegakatsutav tegelikkus.

LEXUS LC 500 GOODWOODI KIIRUSFESTIVALIL

UUS LEXUS LC 500 ASTUB ÜHENDKUNINGRIIGIS AVALIKKUSE ETTE KUULSAL ÜLESMÄKKE SÕIDUL, MIS KUULUB IGA-AASTASE GOODWOODI KIIRUSFESTIVALI PROGRAMMI

MEELIERUTAV SÕIT HÜBRIIDIGA

HÜBRIIDTEHNOLOOGIA UUS PÕLVKOND

LC 500h paistab silma suurema ökonoomsuse ja võimsusega, mis viib hübriidi sõiduelamuse uuele tasemele. Lexuse mitmeastmeline hübriidsüsteem pakub sportlikumat ja kaasahaaravamat sõitu, ühtlasi tagab see parima tasakaalu võimsuse ja kütusekulu vahel.

Traditsioonilise hübriidajami elemendid (3,5-liitrine V6 bensiinimootor, võimas elektrimootor ja liitium-ioonaku) on ühendatud hübriidajami taha paigaldatud neljakäigulise automaatkastiga, mistõttu paraneb reaktsiooniaeg gaasipedaali ja sõiduki kiirenduse vahel. Selle tulemusena jääb kiirendus 0–100 km/h tublisti alla viie sekundi.

LOODUD UUE AJASTU JAOKS

ÜHINE DISAINI JA TEHNIKA NÄGEMUS

Nii LC 500 kui ka LC 500h on Lexuse disainerite ja inseneride tihedama koostöö vili. Lipulaeva staatuses olev luksuskupee tähistab uue ajastu algust.

See annab aimu Lexuse tulevikusuundumustest ning väljendab meie jätkuvat pühendumist disainile, tööomadustele ja käsitöömeisterlikkusele.

VÄLJENDUSRIKAS DISAIN

ILLUSOORSEST KONTSEPTSIOONIST PILKUKÖITVA REAALSUSENI

Paljud LC disaini põhielemendid, proportsioonid ja visuaalset dünaamilisust väljendavad jooned pärinevad LF-LC ideeautolt. Sportliku aerodünaamilise kuju ja sensuaalsete kumerustega LC voogav katus annab sõidukile madala ja laia välimuse, kus funktsionaalsus ja tööomadused on ühendatud kirgliku vormiga.

Esiosas on Lexusele iseloomulik jõuline iluvõre ning salongiviimistlus annab edasi LC välisilme dünaamilist luksust. Tänu täpselt seadistatud sõiduasendile ja intuitiivsele juhtimisele pakatab sõit sportlikust energiast.

DÜNAAMILINE SÕIT

VÕRRATU V8 KOGEMUS JA ISELOOM

LC 500h uue põlvkonna hübriidajamile lisandub LC 500 muljetavaldav V8 mootor. Kuigi sõit on sportlikult terav, on siiski säilinud luksuskupeele omane sõidukvaliteet. Tagarattaid veab 5,0-liitrine V8 mootor, mille suurim võimsus 473 DIN hj saavutatakse pööretel 7100 p/min.

Esimest korda luksusautole paigaldatud uudse kümnekäigulise automaatkasti korral on käiguvahetusajad võrreldavad kahesidurilise käigukasti omadega. Tänu sellisele tehnoloogiale on LC 500 tööomadused ja erksus (sh kiirendus 0–60 miilini tunnis alla 4,5 s) neljakohalise kupee kohta erakordsed.

MITMEASTMELINE HÜBRIIDSÜSTEEM

LF-LC IDEEAUTO

TUTVUGE LC DISAINIPLAANIDEGA

LC on Lexuse disaini- ja tehnikasaavutus, mis annab edasi neli aastat tagasi, 2012. aastal, tutvustatud LF-LC ideeauto eesmärki. LC väljatöötamisel saadi jagu mitmetest tootmis- ja disainiraskustest ning materiaalsetest takistustest, mis tavaliselt idee elluviimist ohustavad.

Inseneride meeskond on töötanud selle nimel, et leida uusi lahendusi ja säilitada LC-s võimalikult paljud LF-LC omadused. Tulemuseks on Lexuse lipulaeva staatust vääriv sõiduk.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT