concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IS 300h

IS 300h TÄISHÜBRIIDAJAMI VÕIMSUS ON 223 DIN HJ JA CO2 HEITKOGUS VAID 97 G/KM*.


DIN hj 223
CO2 kombineeritud, g/km 97
Kombineeritud (l/100 km) 4,2
Kiirendus 0-100 km/h 8,3
Maksimumkiirus, km/h 200

ALATES 37 990 €

TUGEVAM KERE,
PAREM JUHITAVUS

UUE IS 300h TÄISHÜBRIIDAJAMI VÕIMSUS ON 223 DIN HJ JA CO2 HEITKOGUS VAID 97 G/KM*.

Uue IS 300h kompaktsedaani välisilmes annavad tooni rabav kujundus, LED-tuled ja Lexuse uudne julge esivõre. Juhile orienteeritud luksuslikus salongis võib nautida ülimalt tänapäevaseid multimeedia- ja ohutussüsteeme. Uus, madalam juhtimisasend koos Lexuse maailmaklassi rafineerituse ja sujuvusega võimaldab täpset juhtimist ja kontrolli kurvides.

Jõuallikana on kasutusel teise põlvkonna Lexuse hübriidajam, mis on varustatud aktiivse helikontrolli süsteemiga – nii on mootori tööhääl veelgi rafineeritum. Mudeli IS 300h juhtimine on eriti kaasahaarav, ent CO2 heitkogus on vaid 97 g/km* ja kütusekulu 4,2 l / 100 km*. Ka pakkide mahtuvuse pärast ei tarvitse teil muretseda, sest pakiruumi põranda alla paigaldatud hübriidaku võtab minimaalselt ruumi.
* Comfort-mudeli korral.

HINNAD JA SPETSIFIKATSIOONID

TUTVUGE ÜKSIKASJADEGA JA VÕRRELGE ERINEVUSI

IS 300h Comfort

  • Eesmised valgusdioodidega (LED) udutuled
  • Kõrglahenduslampidega ksenoonesituled
  • Elektrirežiim (elektriauto)
  • Sõidurežiimi valikulüliti: ECO / NORMAL / SPORT S
  • Lexus Media Display 7-tollise ekraaniga, mida juhitakse pöördkettaga
  • 3 kodaraga nahkkattega rool
  • Püsikiiruse hoidja
  • Soojendusega esiistmed
  • Tahara viimistlusega tekstiilist istmepolster

ALATES 37 990 €

VALIGE VÕRDLUSEKS MUU VARIANT

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE MUDELIT IS 300h PAREMINI TUNDMA

Euro NCAPi sõidukite hindamisprogrammis viis tärni

EURO NCAP-I SÕIDUKITE HINDAMISPROGRAMMIS VIIS TÄRNI

Mudel IS 300h sai Euro NCAPi sõidukite hindamisprogrammis tiitli „Oma klassi parim auto 2013” kui turvalisim auto suurte pereautode kategoorias. Tulemused 91% täiskasvanud reisija ohutuse, 85% lapse ohutuse, 80% jalakäija ohutuse ja 66% auto ohutussüsteemide eest on oluliselt üle miinimumnõuete, mis on vaja viie tärni saamiseks täita, ning näitavad, et mudel IS 300h saavutas parima üldtulemuse.

Kokkupõrkekatsete videod ja lisateabe leiate Euro NCAPi lehelt (http://www.euroncap.com/bestinclasscars2013.aspx) valige suurte pereautode kategooriast mudel IS 300h.

Sõitmine IS 300h-ga - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Nüüd, mil ISi mudelivalikus kasutatakse esimest korda täishübriidtehnoloogiat, on ka IS 300h varustatud meie uusima Lexuse hübriidajamiga, mille võimsus on 223 DIN hj ja CO2 heitkogus vaid 99 g/km.

Et pakkuda kaasahaaravamaid sõiduelamusi, oleme juhiistet puusade kohalt 20 mm allapoole lasknud ning rooli kõrgust 3° võrra reguleerinud. Tänu uudsetele liimainetele ja laserkeevitusele on alusraam muutunud jäigemaks ning juhitavus seetõttu veel täpsemaks ja paremaks.

Uus hulkhoob-tagavedrustus tagab parema pidamise ja juhitavuse. Lisades sellele kõigele uuendusliku aerodünaamika, saame auto, mis pole üksnes väga erk, vaid ka uskumatult vaikne.

IS 300h sisemus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Maanteel käitub uus IS 300h äärmiselt tasakaalustatud sedaanina, ühtlasi pakub ta kaassõitjatele võrratut mugavust. Luksuslikul nahkkattega istmel lõdvestudes võite nautida Lexuse eksklusiivset viimistlust, näiteks ehtsast puidust dekoorliiste ja pilkupüüdva kujundusega analoogkella. ISi toodetakse lipulaeva staatuses oleva LSi sedaaniga samal liinil. Kogu tootmisprotsessi jälgib hoolikalt Lexuse takumi-personal.

Kuna auto teljevahe on varasemast 70 mm pikem, pakub mudel tagaistujatele suuremat jalaruumi ja väga sujuvaid sõiduomadusi. Tagaistme seljatuge saab 60 : 40 jaotusega kokku klappida, mis hõlbustab suurte esemete transporti.

Remote Touch annab teile juurdepääsu internetipõhistele teenustele, nt Google Street View®-le, võimaluse arvutada kõige ökonoomsem marsruut või nautida 15 kõlariga Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteemi. Kliimaseadme reguleerimiseks piisab uudsete elektrostaatiliste juhtnuppude puudutamisest.

IS 300h ohutus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uus IS, mis on varustatud sõiduki dünaamika integreeritud juhtimissüsteemi ja võimsate ventileeritud ketaspiduritega, rakendab täiustatud tehnoloogiat, mis toetab teie sõiduoskusi. Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem tuvastab radari abil ees oleva ohu ja rakendab vajaduse korral isegi pidureid.

Kokkupõrke korral kaitseb teid uskumatult tugev kerekonstruktsioon, milles on ulatuslikult kasutatud ülitugevat terast. Veelgi suurema ohutuse huvides on uus IS varustatud lülisambavigastusi vähendavate esiistmete ja kaheksa turvapadjaga. Kui esipõrkerauale paigaldatud andurid peaksid tuvastama kokkupõrke jalakäijaga, kerkib kapott kohe veidi üles, et aidata hajutada löögijõudu.

Täiustatud aerodünaamilisus

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMILISUS

Uuel ISil on suurepärased aerodünaamilised omadused, mis põhinevad sellistel elementidel nagu peaaegu ühetasane kerepõhi ning imeväikesed tiivakesed esiuste piilarites ja tagatuledel. Need tiivakesed, mida kasutati esimest korda vormel 1 võidusõiduautodel, moodustavad õhutaskud, mis aitavad tõmmata õhuvood sissepoole, et parandada ISi liikumist. See tagab tõhusama stabiilsuse ja parema juhitavuse ning aitab säästa kütust ja vähendada tuulemüra.

F SPORTi näidikud

F SPORTI NÄIDIKUD

Uutel IS F SPORTi mudelitel on rabav universaalnäidik, mille dünaamiline kiirjas kujundus on inspireeritud Lexuse LFA näidikutest. Selles kasutatakse digitehnoloogiat, mis on välja töötatud meie superauto V10 välgukiirusel muutuvate pöörete kuvamiseks. Pärast unikaalset käivitusjärjestust muutub kombineeritud näidiku välimus vastavalt valitud sõidurežiimile.

Sõitjaid kaitsev ülitugev kerekonstruktsioon, kaheksa turvapatja

SÕITJAID KAITSEV ÜLITUGEV KEREKONSTRUKTSIOON, KAHEKSA TURVAPATJA

Sõitjaid kaitsvale ülitugevale kerekonstruktsioonile lisaks on salongis kaheksa turvapatja. Juhti ja kõrvalistujat kaitsevad kaheastmelised peaturvapadjad ning põlve- ja külgturvapadjad.

Turvakardinad kulgevad täispikkuses piki salongi mõlemat külge. Kõik turvavööd, v.a keskmine turvavöö tagaistmel, on varustatud eelpingutitega. Seega on erakordselt kõrgel tasemel ohutus uue ISi puhul standardiks.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Sõidurežiimi valikunupp võimaldab kohandada sõiduki tööomadusi. ECO-režiim vähendab heitmeid ja säästab kütust, samas kui igapäevasõitudeks sobiv NORMAL-režiim tagab ideaalse tasakaalu võimsuse, ökonoomsuse ja sõidumugavuse vahel. Kui aga soovite nautida tundlikumat juhtimist, lülitage sisse SPORT-režiim.

Mark Levinson®-i tippklassi helisüsteem

MARK LEVINSON®-I TIPPKLASSI HELISÜSTEEM

ISi võib varustada võrratu Mark Levinson®-i tippklassi helisüsteemiga, mis pakub teile muusika kuulamisel või DVD vaatamisel tõelist kontserdielamust. Süsteemi kuuluvad viisteist kõlarit, mis on kõik eraldi häälestatud, et tagada uskumatu 5.1 kanali digitaalne ruumiline heli.

Kõigis kõlarites kasutatakse uudset GreenEdge™-i tehnoloogiat, millega saate nautida kaks korda rohkem heli sama energiakulu juures. Uus automaatne helisüsteem võimaldab teil pühenduda täielikult muusika kuulamisele, reguleerides automaatselt helitugevust, kui kuulate erinevaid artiste või salvestisi. Kaunites täppistöödeldud alumiiniumist juhtnuppudes ja musta värvi läikivas viimistluses väljendub Mark Levinson®-i maailmaklassi koduhelisüsteemide kujundus.

LED-esituled

LED-ESITULED

Uus IS on saadaval LED-esituledega. Kõigil mudelitel on eesmisesse põrkerauda sisse ehitatud eripärased L-kujulised LED-päevatuled. Energiasäästlik LED-tehnoloogia valgustab erakordselt tõhusalt ning on töökindel ja pika kasutuseaga.

Üles kerkiv kapott

ÜLES KERKIV KAPOTT

Uuel ISil on löögienergiat hajutav üles kerkiv kapott. Eesmisele põrkerauale on paigaldatud andurid, mis aktiveeruvad kokkupõrkel jalakäijaga. Süsteem kergitab veidi kapotti, et teha kapoti ja mootori all olevate kõvade osade vahele rohkem ruumi. See aitab vähendada jalakäija peavigastusi.

Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem koos isekohanduva kiirushoidikuga

KOKKUPÕRKE-EELNE OHUTUSSÜSTEEM KOOS ISEKOHANDUVA KIIRUSHOIDIKUGA

Millimeeterlaineala radar ja salongi paigaldatud arvuti hindavad ees olevat kokkupõrkeohtu. Suure ohu korral annab süsteem juhile sellest kuuldava ja nähtava signaaliga märku ning suurendab piduritele rakendatavat survet. Kui kokkupõrge on vältimatu, rakenduvad pidurid vajaduse korral automaatselt ja esiistmete turvavööd tõmbuvad pingule. Isekohanduv kiirushoidik hoiab sama radartehnoloogia abil ka sobivat vahekaugust eessõitva autoga.

Multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

MULTIMEEDIA- JA NAVIGATSIOONISÜSTEEM

7-tollist ekraani saab juhtida Remote Touchi juhtseadise või häälkäsklustega. Erksa 3D-graafika ja paljude kaardikuvavõimalustega süsteem loob pärast parkimist QR-koodi teie nutitelefoni jaoks, ühtlasi kuvatakse teile juhised, kuidas jõuda jalgsi oma lõplikkusse sihtkohta.

IS pakub selliseid uue põlvkonna teenuseid nagu internetiotsing, Google Street View®, Panoramio® või Connected Traffic. Mugavuse huvides saate marsruudi oma süle- või tahvelarvutist isegi auto navigatsioonisüsteemi laadida.

Lexuse meistritöö

LEXUSE MEISTRITÖÖ

Uus IS, mille on auhindadega pärjatud Tahara tehases valmistanud samad Lexuse meeskonnad, kes panid kokku ka lipulaeva staatuses oleva LSi sedaani, viib oma klassi luksusautode valmistamise kvaliteedi täiesti uuele tasemele. Te tajute seda kohe, kui puudutate esimest korda Mark Levinson®-i helisüsteemi täppistöödeldud alumiiniumnuppe või kaunilt viimistletud rooli.

Lisaks on autokere iga aluskiht käsitsi märglihvitud (aeganõudev protsess, mis üldjuhul iseloomustab käsitööna valmistatud autosid). Laitmatu lõpptulemuse tagamiseks kontrollitakse töö kvaliteeti nii visuaalselt kui ka digitaalselt.

Sportlikum juhtimisasend

SPORTLIK JUHTIMISASEND

Madalam ja sportlikum juhtimisasend tagab tõelise teetunnetuse. Juht tunneb, kuidas IS reageerib ka kõige väiksemale rooliliigutusele. Tänu LFAst inspireeritud uuele kolme kodara ja ergonoomiliste sõrmetugedega roolile on ISi juhtimine erakordselt täpne. Käiguvahetushoovad võimaldavad käike kiiremini käsitsi vahetada, et pakkuda teile kaasahaaravamat sõidukogemust.

Käsi roolilt tõstmata saate juhtida helisüsteemi, telefoni, häälkäskluste funktsiooni, universaalnäidikut ning lisavarustusse kuuluvat isekohanduvat kiirushoidikut ja sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemi.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

IS Sport Edition

is 200t sport cutout v2

NAUTIGE OMANÄOLIST KUJUNDUST SEEST JA VÄLJAST

IS Sporti sedaani iseloomustavad pilkupüüdev dünaamiline kujundus ja 18-tollised viie kodaraga valuveljed. Tähelepanu keskmes on julge must Lexuse kärjekujuline iluvõre. Sihikindlust lisavad sobivad küljepeeglite liistud ja lisavarustusse kuuluvad LED-

esituled. Profiilis rõhutavad auto atleetlikkust tõusev küljejoon ja kupeele iseloomulik katusejoon.

is 200t black spindle grill

MUSTA VÄRVI KÄRJEKUJULINE
ILUVÕRE JA KÜLJEPEEGLID

Dünaamilisuse rõhutamiseks on uued IS Sporti mudelid juba tehases varustatud omanäolise musta värvi kärjekujulise esivõre ja sobivate küljepeeglitega.

is 200t alloy wheels

18-TOLLISED VALUVELJED

Musta värvi kroomviimistlusega ülimalt vastupidavad viie kodaraga veljed jätavad eksimatu mulje linnalikust rafineeritusest.

is 300h first class finish

ESMAKLASSILINE VIIMISTLUS

IS Sporti salongis peegeldab kõik, mida puudutate, laitmatut Lexuse kvaliteeti – alates nahkkattega roolist kuni eksklusiivse kahevärvilise Moon Stone’i viimistluse ja kontrastes toonis tepinguteni.

is 200t climate control

KAHETSOONILINE KLIIMA-
SEADE

Elektrostaatilised juhtseadised võimaldavad reguleerida IS Sporti kahetsoonilist elektroonilist kliimaseadet vaid sõrmepuudutusega.

is 200t premium navigation

LEXUSE ESMAKLASSILINE
NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Seitsmetollist ekraani juhitakse Remote Touchi või häälkäskluste abil. Terava 3D-graafika ja paljude kaardistamisvõimalustega süsteem saadab pärast parkimist teie nutitelefoni QR-koodi juhistega, kuidas jalgsi sihtkohta minna.

is 300h xenon headlights

LED-ESITULED

Uue IS Sporti mudelid on saadaval LED-esituledega. Energiasäästlik LED-tehnoloogia valgustab erakordselt tõhusalt ning on töökindel ja pika kasutuseaga.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

RABAV KUJUNDUS

IS 300h F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

UUT IS-I VÄLJA TÖÖTADES PÜÜDIS MINU MEESKOND LUUA SÕIDUKIT, MIS PAKUKS JUHILE MEELIERUTAVAID SÕIDUELAMUSI.

Junichi Furuyama , ISi peainsener

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT