concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IS 200t

UUEL IS 200t-L ON UUS TURBOBENSIINIMOOTOR VÕIMSUSEGA 245 DIN HJ


DIN hj 245
CO2 kombineeritud, g/km 162
Kombineeritud (l/100 km) 7,0
Kiirendus 0-100 km/h 7,0
Maksimumkiirus, km/h 230

ALATES 37 990 €

UUS IS 200t

ROOLI TAGA VÕITE NAUTIDA SPORTLIKKU JUHITAVUST NING LEXUSE MAAILMAKLASSI SUJUVUST JA MUGAVUST.

Pilkupüüdva ISi sedaani tähelepanu keskmes on Lexusele iseloomulik kärjekujuline iluvõre. Välimusele lisavad sihikindlust ka LED-tuled ja L-kujulised LED-päevatuled. Profiilis rõhutavad auto sportlikku hoiakut madal kapott, tõusev küljejoon ja kupeele iseloomulik pikk katusejoon, mis lisavad dünaamilisust ja tagavad erakordse avaruse.

Maanteel käitub IS täiuslikult tasakaalustatud sedaanina, pakkudes ülimat mugavust ka kaassõitjatele. Juhitavuse peenhäälestamiseks ja suurima sõidunaudingu tagamiseks katsetasime seda tagarattaveoga sedaani põhjalikult ka ringradadel. Uus IS on tõestus selle kohta, et me ei peatu enne, kui oleme loonud midagi hämmastavat.

HINNAD JA SPETSIFIKATSIOONID

TUTVUGE ÜKSIKASJADEGA JA VÕRRELGE ERINEVUSI

IS 200t Comfort

  • 17-tollised 5 topeltkodaraga valuveljed koos 225/45 R17 rehvidega
  • Elektriliselt kokkuklapitavad ja soojendusega küljepeeglid
  • 3 kodaraga nahkkattega rool
  • Püsikiiruse hoidja
  • Soojendusega esiistmed
  • Tahara viimistlusega tekstiilist istmepolster

ALATES 37 990 €

VALIGE VÕRDLUSEKS MUU VARIANT

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE IS 200t-D PAREMINI TUNDMA

IS 200t sõiduomadused – Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uue ISi loomisel on pööratud hoolikat tähelepanu kõigile üksikasjadele: et pakkuda kaasahaaravamaid sõiduelamusi, oleme juhiistet puusade kohalt 20 mm allapoole lasknud ning rooli kõrgust 3° võrra reguleerinud. Tänu uudsetele liimainetele ja laserkeevitusele on alusraam muutunud jäigemaks ning juhitavus seetõttu veel täpsemaks ja paremaks. Uus hulkhoob-tagavedrustus tagab parema pidamise ja juhitavuse. Lisades sellele kõigele uuendusliku aerodünaamika, saame auto, mis pole üksnes väga erk, vaid ka uskumatult vaikne.

IS 200t sisemus – Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Luksuslikul nahkkattega istmel lõdvestudes võite nautida Lexuse eksklusiivset viimistlust, näiteks ehtsast puidust dekoorliiste ja pilkupüüdva kujundusega analoogkella. ISi toodetakse lipulaeva staatuses oleva LSi sedaaniga samal liinil. Kogu tootmisprotsessi jälgib hoolikalt Lexuse takumi-personal.

Kuna auto teljevahe on varasemast 70 mm pikem, pakub mudel tagaistujatele suuremat jalaruumi ja väga sujuvaid sõiduomadusi. Tagaistme seljatuge saab 60 : 40 jaotusega kokku klappida, mis hõlbustab suurte esemete transporti.

IS 200t ohutus – Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OHUTUSALASED OMADUSED

Uusima sõiduki dünaamika integreeritud juhtimissüsteemi ja võimsate ventileeritud ketaspiduritega IS on mõeldud vältima ohte. Kokkupõrke korral kaitseb teid uskumatult tugev kerekonstruktsioon, mille valmistamisel on kasutatud ulatuslikult ülitugevat terast. Seda tõendab Euro NCAPi sõidukite hindamisprogrammis saadud maksimaalne tulemus – viis tärni.

Veelgi suurema turvalisuse saavutamiseks on uuel ISil lülisambavigastusi vähendavad esiistmed ja kaheksa turvapatja. Peale selle on esipõrkerauale paigaldatud andurid, mis tuvastavad kokkupõrke jalakäijaga, misjärel tõuseb kapott automaatselt optimaalse nurga alla, et aidata vähendada vigastuseohtu.

Turbobensiin

TURBOBENSIIN

IS 200t sportsedaanil on uhiuus 2,0-liitrine turbobensiinimootor, milles kasutatud D-4ST kütusesissepritsesüsteem tagab samal ajal nii kütuseökonoomsuse kui ka kohese pöördemomendi. Tulemuseks on 245 DIN hj dünaamilist võimsust. IS 200t‑l, mis suudab võimsalt kiirendada kuni tippkiiruseni 230 km/h (kus on lubatud), on kaheksakäiguline järjestiklülitusega käigukast, mis toetab erinevaid sõidustiile.

Mootor on kokku pandud tolmuvabas keskkonnas, et tagada sujuv ja täiustatud talitlus, samas kui topelt summutitorudest kostub mõjus hääl.

Kaheksakäiguline käigukast

KAHEKSAKÄIGULINE KÄIGUKAST

Tagarattaveoga mudelid IS 200t ja IS 200t F SPORT, millel on kaheksakäiguline käigukast ja hoobadega käiguvahetus, on esimesed Lexuse sedaanid, mille käiguvahetus toimub gravitatsioonijõudu arvestades. Kui süsteem tuvastab, et IS siseneb kurvi, rakendatakse madalam käik, et tagada optimaalne tundlikkus kuni kurvist välja kiirendamiseni.

Turbolaadur

TURBOLAADUR

Tõhus kaksikspiraaliga turbolaadur tagab kõrge pöördemomendi kogu pööretevahemikus. Turbiini labade kuju on optimeeritud ja hõõrdumist laagrimehhanismis on vähendatud, et luua uskumatult tundlik kompaktne turbolaadur.

Topelt summutitorud

TOPELT SUMMUTITORUD

Stiilsed ja elegantse välimusega roostevabast terasest topelt summutitorud rõhutavad IS 200t suure jõudlusega turbomootori rafineeritud häält.

Sportlikum juhtimisasend

SPORTLIKUM JUHTIMISASEND

Madalam ja sportlikum juhtimisasend tagab tõelise teetunnetuse uue roolisüsteemi kaudu. Juht tunneb, kuidas IS reageerib ka kõige väiksemale rooliliigutusele.

Täiustatud aerodünaamika

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA

Uuel ISil on suurepärased aerodünaamilised omadused, mis põhinevad sellistel elementidel nagu peaaegu ühetasane kerepõhi ning imeväikesed tiivakesed esiuste piilarites ja tagatuledel. Need tiivakesed, mida kasutati esimest korda vormel 1 võidusõiduautodel, moodustavad õhutaskud, mis aitavad tõmmata õhuvood sissepoole, et parandada ISi liikumist. See tagab tõhusama stabiilsuse ja parema juhitavuse ning aitab säästa kütust ja vähendada tuulemüra.

Sõidumugavus

SÕIDUMUGAVUS

ISi avarast salgonist õhkub Lexusele iseloomulikku elegantsust ja kvaliteeti. Juhiasend on sportlikum ja keskendunum ning uudse kujundusega esiistmed on veel mugavamad ja pakuvad tõhusamat külgsuunalist tuge.

Täiustatud juhitavus

TÄIUSTATUD JUHITAVUS

ISil on uue põlvkonna multimeediasüsteem, mis annab teile juurdepääsu internetipõhistele teenustele, nt Google Street View®-le, võimaluse arvutada kõige ökonoomsem marsruut või nautida 15 kõlariga Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteemi. Kliimaseadme reguleerimiseks piisab uudsete elektrostaatiliste juhtnuppude puudutamisest.

Takumi meistritöö

TAKUMI MEISTRITÖÖ

Uus IS, mille on auhindadega pärjatud Tahara tehases valmistanud samad Lexuse meeskonnad, kes panid kokku ka lipulaeva staatuses oleva LSi sedaani, viib oma klassi luksusautode valmistamise kvaliteedi täiesti uuele tasemele. Te tajute seda kohe, kui puudutate esimest korda Mark Levinson®-i helisüsteemi täppistöödeldud alumiiniumnuppe või kaunilt viimistletud rooli.

Lisaks on autokere iga aluskiht käsitsi märglihvitud (aeganõudev protsess, mis üldjuhul iseloomustab käsitööna valmistatud autosid). Laitmatu lõpptulemuse tagamiseks kontrollitakse töö kvaliteeti nii visuaalselt kui ka digitaalselt.

15 kõlariga Mark Levinson®

15 KÕLARIGA MARK LEVINSON®

Mudeli IS võib varustada võrratu Mark Levinson®-i tippklassi helisüsteemiga, mis pakub teile muusika kuulamisel või DVD vaatamisel tõelist kontserdielamust. Süsteemi kuuluvad viisteist kõlarit, mis on kõik eraldi häälestatud, et tagada uskumatu 5.1 kanali digitaalne ruumiline heli.

Kõigis kõlarites kasutatakse uudset GreenEdge™-i tehnoloogiat, millega saate nautida kaks korda rohkem heli sama energiakulu juures. Uus automaatne helisüsteem võimaldab teil pühenduda täielikult muusika kuulamisele, reguleerides automaatselt helitugevust, kui kuulate erinevaid artiste või salvestisi. Kaunites täppistöödeldud alumiiniumist juhtnuppudes ja musta värvi läikivas viimistluses väljendub Mark Levinson®-i maailmaklassi koduhelisüsteemide kujundus.

Kui kuulete, siis usute – kogege Mark Levinsoni heli lähima edasimüüja juures

Eemaltjuhitav ekraan

EEMALTJUHITAV EKRAAN

Uue põlvkonna Remote Touch võimaldab kasutajal suhelda intuitiivselt keskse multimeediaekraaniga vaid ühe sõrmevajutusega. Ergonoomilise konstruktsiooniga Remote Touch on alati käepärast ja selle kasutamine on sama lihtne kui hiire käsitsemine.

Tagurdamisel ette sõitva auto hoiatus

TAGURDAMISEL ETTE SÕITVA AUTO HOIATUS

Tagurdamisel näiteks autoderohkes parklas kontrollib tagurdamisel ette sõitva auto hoiatussüsteem (RCTA) pimeala jälgimise süsteemi radari abil, kas auto taha, kuhu juhil on raske näha, on liikumas teisi sõidukeid. Kui selles alas tuvastatakse mõni sõiduk, annab RCTA küljepeeglite vahendusel sellest visuaalselt märku ja kostab helisignaal.

Euro NCAPi sõidukite hindamisprogrammis viis tärni

EURO NCAP-I SÕIDUKITE HINDAMISPROGRAMMIS VIIS TÄRNI

Mudel IS sai Europ NCAPi Euroopas müüdud sõidukite ohutuse realistlikus ja sõltumatus hindamisprogrammis viis tärni. Selle tulemus oli väga palju üle viie tärni saavutamiseks nõutud miinimumi ja seega kuulub IS väga turvaliste sõidukite hulka premium-segmendis.

Pimeala monitor

PIMEALA MONITOR

Tagumisele kaitserauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad sõidukid, mis sisenevad kõrvalreast küljepeeglitest nähtamatule alale. Kui juht kavatseb rida vahetada ja sõiduk siseneb pimealale, aktiveerib pimeala monitor kohe hoiatussignaali vastavas küljepeeglis.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

UUT IS-I VÄLJA TÖÖTADES PÜÜDIS MINU MEESKOND LUUA SÕIDUKIT, MIS PAKUKS JUHILE SÄRTSAKAID JA VAHETUID SÕIDUELAMUSI.

Junichi Furuyama, ISi peainsener

IS Sport Edition

is 200t sport cutout v2

NAUTIGE OMANÄOLIST KUJUNDUST SEEST JA VÄLJAST

IS Sporti sedaani iseloomustavad pilkupüüdev dünaamiline kujundus ja 18-tollised viie kodaraga valuveljed. Tähelepanu keskmes on julge must Lexuse kärjekujuline iluvõre. Sihikindlust lisavad sobivad küljepeeglite liistud ja lisavarustusse kuuluvad LED-

esituled. Profiilis rõhutavad auto atleetlikkust tõusev küljejoon ja kupeele iseloomulik katusejoon.

is 200t black spindle grill

MUSTA VÄRVI KÄRJEKUJULINE
ILUVÕRE JA KÜLJEPEEGLID

Dünaamilisuse rõhutamiseks on uued IS Sporti mudelid juba tehases varustatud omanäolise musta värvi kärjekujulise esivõre ja sobivate küljepeeglitega.

is 200t alloy wheels

18-TOLLISED VALUVELJED

Musta värvi kroomviimistlusega ülimalt vastupidavad viie kodaraga veljed jätavad eksimatu mulje linnalikust rafineeritusest.

is 300h first class finish

ESMAKLASSILINE VIIMISTLUS

IS Sporti salongis peegeldab kõik, mida puudutate, laitmatut Lexuse kvaliteeti – alates nahkkattega roolist kuni eksklusiivse kahevärvilise Moon Stone’i viimistluse ja kontrastes toonis tepinguteni.

is 200t climate control

KAHETSOONILINE KLIIMA-
SEADE

Elektrostaatilised juhtseadised võimaldavad reguleerida IS Sporti kahetsoonilist elektroonilist kliimaseadet vaid sõrmepuudutusega.

is 200t premium navigation

LEXUSE ESMAKLASSILINE
NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Seitsmetollist ekraani juhitakse Remote Touchi või häälkäskluste abil. Terava 3D-graafika ja paljude kaardistamisvõimalustega süsteem saadab pärast parkimist teie nutitelefoni QR-koodi juhistega, kuidas jalgsi sihtkohta minna.

is 300h xenon headlights

LED-ESITULED

Uue IS Sporti mudelid on saadaval LED-esituledega. Energiasäästlik LED-tehnoloogia valgustab erakordselt tõhusalt ning on töökindel ja pika kasutuseaga.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

RABAV KUJUNDUS

IS 200t F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT